Na een goede start twee weken geleden tegen SetUp (3-1 winst) was het afgelopen zaterdag tijd voor de eerste thuiswedstrijd voor de Woudenbergse dames. Tegenstander op het programma TweevVV uit Ede. Vooraf waren de dames al gewaarschuwd over dit ervaren team wat de afgelopen jaren uitkwam in de promotieklasse en top van de 1e klasse.


De Woudenbergse dames onder leiding van Gerard van Eck begonnen de eerste set met de volgende opstelling: Quinty Snijders, Hendi de Greef, Danielle van Gessel, Martyna Miller, Naomi de Leeuw en Laura Moraal. Aan de kant stonden Martine de Greef, Regina Eggenkamp en Anne van den Dool klaar om in te vallen indien nodig. De dames starten de eerste set met energie. TweeVV had in het begin wat moeite met de druk die werd gezet door de dames. Dit leide ertoe dat Woudenberg de voorsprong nam en deze ook niet meer uit handen gaf (25-21).


Na de eerste set herpakte TweeVV zich sterk en wist met goede services en mooie aanvallen de dames uit Woudenberg goed onder druk te zetten. Ondertussen waren ook Martine en Regina in het veld gekomen. Deze sets bestonden uit lange rallys waarbij aan beide kanten hard werd gewerkt en gevochten voor ieder punt. Helaas voor Woudenberg eindingden deze sets in hun nadeel (20-25 en 21-25).


In de vierde set waren de dames eropuit om deze set binnen te halen en voor de vijfde set te gaan. Helaas waren een aantal slordige fouten aan de Woudenbergse kant niet genoeg ook de dubbele wissel mocht niet meer baten en ging de set verloren met 21-25.


Ondanks de verliespartij hebben de dames een aantal mooie dingen laten zien tegen dit ervaren team. Er zijn nog genoeg punten te verbeteren en dus gaan de dames vol aan de bak om zich klaar te stomen voor de volgende wedstrijd: Donderdag 7 november om 19:00 uur in Barneveld tegen SSS.