Zijn reclamedoek hangt al een tijdje in Sporthal de Camp, maar gisteren konden we eindelijk het sponsorcontract tekenen met Jeroen Brouwers van BGT-Maarsbergen. Jeroen is de vader van Nynke, die speelt in de Meisjes C1. Dat team heeft Jeroen ook nog eens voorzien van nieuwe inspeelshirts.
“Deze sponsoring is tot stand gekomen omdat mijn lieftallige dochter bij de MC1 speelt en deze stap daardoor voor mij vanzelfsprekend is geworden. Als vaste supporter bij zowel de trainingen als de wedstrijden zie ik vanaf de zijlijn dat dit een enthousiaste vereniging is met veel inzet van de vrijwilligers. Omdat ik zelf uit het verenigingsleven kom weet ik hoe belangrijk sponsorbijdragen zijn. Deze gelden kunnen breed worden ingezet waardoor het spelplezier kan toenemen”, aldus Jeroen.
Wat is er mooier om te zien dat betrokken ouders ook nog eens sponsor worden en dat ook nog eens met zo’n mooie motivatie. Welkom Jeroen!





















































